GEÇMİŞTEN GELECEĞE

HAKKIMIZDA

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir. Bu amaçla modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu gibi insana ve doğaya saygılı projeleri hayata geçirerek sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam alanlarını hayata geçirmeyi ilke ediniyoruz.

İzmit Belediyesi ve Bektaş İnşaat İşbirliği

VADİ İZMİT HAKKINDA

Ailenizle birlikte şehrin kalabalığını arkanızda bırakıp özlediğiniz sakinliği Vadi İzmit'te kavuşun.Çoğunluğu yeşil alandan oluşan projemizde, çocuklarınız güvenle oynarken siz de rahat bir nefes alın.Doğanın içindeki huzurlu ve sıcak yuvanızın tadını çıkarın .

Vadi İzmit, %80’i y eşilliklerle dolu peyzaj alanl arıyla keyifli bir görsel şölen sunuyor . Rengarenk çiçekler ve toprağın mis kokusu il e Vadi İzmit’in doğal güzelliklerine her an şahit olacaksınız .

Sevdiklerinizle biriktireceğiniz anılara muhteşem deniz manzaranız eşlik etsin.Vadi İzmit’te dalga ve kuş sesleriyle d ingin bir melodiye kulak vereceksiniz. Tam da hayallerinizde ki gibi bir yaşam sizleri bekliyor…

Eşsiz Yatay Mimari

Vadi İzmit Tanıtım Videosu

Market, Spor Kompleksi, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Fitness, Restaurant, Açık Kapalı Oto Park